Boleslavská 34/6, Brandýs na Labem-Stará Boleslav nela.ondrackova@brandysko.cz +420 778 533 952

Klub rodičů s nejmenšími dětmi

Středa 9:30-11:30

Bez předchozí rezervace

Ve spolupráci s Brandýským Matýskem – centrem pro rodiny nabízíme klub pro nejmenší děti a jejich rodiče.

Brandýský Matýsek z.s. je centrum rodin, které podporuje rodiny s dětmi nejen od -9 měsíců do 9 let z Brandýsa nad Labem – Staré Boleslavi a blízkého okolí. Poskytuje širokou škálu služeb rodinám očekávajícím příchod dítěte, rodinám s miminky a batolaty, rodinám s předškolními dětmi či mladšími školáky.

Chystáte se poprvé do herny Brandýského Matýska? Přečtěte si, co vás čeká.

1. Hernu provozují rodiče pro jiné rodiče a děti tak, aby měli kam zajít, pohrát si, popovídat, navštívit kroužek nebo přednášku.

2. Poprvé v herně se možná cítíte trochu nesví, jste tu noví a většina ostatních si živě povídá, znají se. Takový pocit zažil každý z nás, po pár návštěvách se to změní, z vlastní zkušenosti víme, že tu vznikají  přátelství nejen mezi dětmi.

3. Prosíme o udržování pořádku ve všech prostorách vč. toalet. Do prostoru s kuličkami nevstupujte s jídlem nebo pitím. V herně v kuchyňce najdete koše na tříděný odpad. Při odchodu vás prosíme o úklid hraček, se kterými si vaše děti hrály.

4. Našim přáním je, abyste se u nás cítili dobře. Možná to tu není dokonalé, na svou kávu budete třeba chvíli čekat, než maminka ve službě přebalí své batole. Ale věřte, že všichni dobrovolníci a lektoři se snaží dělat svou práci, jak nejlépe dovedou, a těší je, že jste tady a jejich práce má smysl.