Boleslavská 34/6, Brandýs na Labem-Stará Boleslav nela.ondrackova@brandysko.cz +420 778 533 952

Psychologické poradenství a psychoterapie

Čtvrtek od 15.00 do 19.00

Dostali jste se do složité životní situace? Nevíte si rady a nechcete nebo nemůžete svými obavami zatěžovat svoje nejbližší? Máme řešení. V rámci Komunitního centra u Podivena nabízíme odbornou pomoc i prostor pro sdílení starostí a toho, co Vás v tuto chvíli trápí nebo tíží.

Co nejčastěji lidé u psychologa řeší?

Úzkosti, vztahy, sebevědomí, dres, strach, smutek, deprese, životní změny, motivace, vztek, samota, syndrom vyhoření, syndrom vyhoření, intimita a sexualita, nespavost, psychosomatika, trauma, rodičovství, truchlení, poruchy příjmu potravy, závislosti, šikana, poruchy osobnosti, týrání a domácí násilí, školní neúspěšnost, specifiké vývojové poruchy, poruchy učení, poruchy chování….

Nejste na to sami!!!!!

Rezervace na tel.: 602 938 647

Mgr.et Mgr. Blanka Antošová Kejíková

Již 30 let se věnuje svým klientům. Svoji praxi začínala jako klinická psycholožka v nemocnici a zkušenosti postupně získávala v rámci různých projektů na školách, mateřských školkách, paliativních zařízeních, firmách, mediálních agenturách.

V soukromé praxi nabízí individuální a skupinová sezení. Specializuje se na rozvoj duševního zdraví a životní pohodu, psychosomatickou oblast. V praxi uplatňuje poznatky z dlouhodobých výcviků i krátkodobějších kurzů a workshopů.

Cena 1 konzultace 500,-Kč/60 min.

Cena 150 Kč/hod. – zvýhodněná cena je určena pro obyvatele Brandýsa nad Labem – Staré Boleslavi a přilehlých obcí. Za zvýhodněnou cenu je poradenství poskytováno v rozsahu 3–5 konzultací. Zvýhodněná cena se týká především rodičů na MD, RD, lidí v sociální nouzi a lidí řešících krizovou, náročnou životní situaci – bude dotováno městem a musí mít vyplněný monitorovací list.