Boleslavská 34/6, Brandýs na Labem-Stará Boleslav nela.ondrackova@brandysko.cz +420 778 533 952

Pomáhající rozhovory

Úterý 15:00-19:30

Nabízíme individuální rozhovory, ve kterých můžete terapeutovi sdělit, co Vás trápí. Bude s Vámi řešit cokoliv od vztahů, problémů v práci, při studiu, až po starosti se zdravím. Častým tématem je řešení složité životní situace provázené obavami, úzkostmi a nepříjemnými náladami. Rozhovor s odborníkem vám může pomoci i se zdánlivě obyčejnými situacemi nebo tématy, která byste chtěli začít řešit. Poradí Vám, jak pracovat s emocemi.

Mgr. Šárka Handlová

  • aktuálně je v psychoterapeutickém výcviku Cestou systemických terapií (komplexní psychoterapeutický výcvik, certifikován Českou Asociací pro Psychoterapii) a pracuje s pravidelnou supervizí. Má vysokoškolský diplom na UK v oboru sociologie a demografie. Je matkou dvou dospělých synů a vede lekce jógy.

Cena 1 konzultace 500,-Kč/60 min.

Cena 150 Kč/hod. – zvýhodněná cena je určena pro obyvatele Brandýsa nad Labem – Staré Boleslavi a přilehlých obcí. Za zvýhodněnou cenu je poradenství poskytováno v rozsahu 3–5 konzultací. Zvýhodněná cena se týká především rodičů na MD, RD, lidí v sociální nouzi a lidí řešících krizovou, náročnou životní situaci – bude dotováno městem a musí mít vyplněný monitorovací list.

Rezervace na tel.: 734 630 846